Terminy konsultacji w okresie letniej sesji egzaminacyjnej 2016-17

Konferencja Naukowo - Metodyczna "Różnie sprawni w przestrzeni szkolnej i akademickiej".

13 Konferencja Naukowo - Metodyczna Różnie sprawni w przestrzeni szkolnej i akademickiej, 31.05.2017Akademia Pomorska w Słupsku- Biuro ds. Kształcenia i Studentów, Koordynator ds. Studentów Niepełnosprawnych, Instytut Pedagogiki i Pracy Socjalnej we współpracy z Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym im. Unicef w Słupsku oraz Urzędem Miasta Słupska zapraszają na KONFERENCJĘ NAUKOWO - METODYCZNĄ RÓŻNIE SPRAWNI W PRZESTRZENI SZKOLNEJ I AKADEMICKIEJ.

Konferencja odbędzie się 31 maja 2017r. w godz. 10.00 – 17.00 w Akademii Pomorskiej w Słupsku, ul. Bohaterów Westerplatte 64

Zgłoszenie uczestnictwa w konferencji wraz z propozycjami wystąpień prosimy nadsyłać do 10 maja 2017r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.