"Mowa ciała" w Zespole Szkół Akademickich w Słupsku

W dniu 16.11.br. odbył się wykład Pani dr Marii Aleksandrovich - kierownika Zakładu Psychologii - w Zespole Szkół Akademickich w Słupsku. Zajęcia poświęcone były tematyce "Mowy ciała i komunikacji niewerbalnej". Uczniowie mieli okazję dowiedzieć się dlaczego współcześni politycy i celebryci korzystają z usług wyspecjalizowanych doradców wizerunkowych i trenerów wizerunku i marketingu oraz dlaczego tak ważne jest pierwsze wrażenie, jakie są funkcje mowy ciała i jak na jej podstawie odczytać osobowość człowieka. Młodzież otrzymała także praktyczne wskazówki, jak można "czytać" człowieka po wyrazie jego twarzy, przybranej sylwetce, ułożeniach dłoni i nóg.

Był to kolejny z cyklu wykładów pokazowych pracowników Instytutu Pedagogiki dla Uczniów Zespołu Szkół Akademickich w Słupsku. Niebawem kolejne.
Zapraszamy do fotorelacji z tego wydarzenia.

"Mowa ciała" w Zespole Szkół Akademickich w Słupsku