Ruszył projekt "Od diagnozy do metamorfozy - poprawa edukacji ogólnej w Gminie Damnica"

ue

16.12.br odbyły się pierwsze zajęcia z cyklu warsztatów projektu "Od diagnozy do metamorfozy – poprawa jakości edukacji ogólnej w Gminie Damnica”.
Warsztat "Doskonalenie umiejętności o kompetencji zawodowych w zakresie pedagogiki specjalnej" prowadzony był przez dr Danutę Apanel.
Przypominamy, że Instytut Pedagogiki Akademii Pomorskiej w Słupsku został, w wyniku otwartego przetargu nieograniczonego, wyłoniony, jako realizator usługi w postaci szkoleń, kursów i studiów dla 53 nauczycieli – uczestników projektu „Od diagnozy do metamorfozy – poprawa jakości edukacji ogólnej w Gminie Damnica”.

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Województwa Pomorskiego 2014-2020. Powierzone Instytutowi Pedagogiki szkolenia zostały najwyżej ocenione spośród złożonych ofert pod względem ceny, kwalifikacji kadry prowadzącej szkolenia i kursy oraz sposobu certyfikacji.
Niebawem kolejne warsztaty i kursy.

Zapraszamy do fotorelacji z zajęć.