MARCIN PRUS, MISTRZEM BYĆ

Zapraszamy do zapoznania się publikacją Pana Marcina Prusa - studenta I roku Pedagogiki w Instytucie Pedagogiki Akademii Pomorskiej w Słupsku.

Pan Marcin Prus jest siatkarzem, wielokrotnym reprezentantem Polski i czterokrotnym mistrzem Polski. Pan Marcin od tego roku akademickiego studiuje w Instytucie Pedagogiki Akademii Pomorskiej w Słupsku na I roku SPS na kierunku Pedagogika

Książka opowiada o tym, co w dzisiejszych czasach jest bezcenne. O cechach charakteru przyszłego mistrza. Oparta jest o doświadczenie zawodnicze i pozazawodnicze wielokrotnego reprezentanta Polski – Marcina Prusa.

Pozycja ta jest naturalnym uzupełnieniem wieloletniej współpracy i kontynuacji działań z PZPS i SOS. Jest zbiorem doświadczeń życiowych, które osobiście zapisał w poszczególnych rozdziałach.

Książka ta jest w głównej mierze skierowana do dzieci i młodzieży. Odnajdą się w niej również dorośli. Zawiera ona 53 kluczowe wartości: począwszy od cech charakteru na wzorcach zachowań kończąc – tych, na które powinien zwrócić uwagę przyszły Mistrz, chcący w życiu osiągnąć sukces.

Do współpracy zaproszeni zostali profesjonalni artyści, którzy wykonali dedykowaną grafikę.

Zapraszamy do lektury książki, której autor wie jak osiągać mistrzostwo.

MARCIN PRUS, MISTRZEM BYĆ