Instytut Pedagogiki z uśmiechem w IV Liceum Ogólnokształcącym im K.K. Baczyńskiego w Słupsku

24.04.2018 r.w ramach warsztatów uśmiechu prowadzonych przez Pana Marka Wysoczyńskiego - Smile Coacha - Instytut Pedagogiki - gościł z wizytą w IV Liceum Ogólnokształcącym.
W czasie Smile Coachingu tworzyliśmy przesłanie do świadomości, że uśmiech może być na tyle silny, że pomaga on nam, ale także będzie mógł pomagać innym,a to daje każdemu poczucie wielkiej siły, że to my właśnie pomagamy. Warsztaty, w których uczestniczyli także studenci Instytutu Pedagogiki sprowokowały naszą refleksję nad mądrością uśmiechu. Warsztaty to także wzmocnienie tego wszystkiego co dobre w nas i czegoś co mamy w sobie a możemy się dzielić z każdym. To także niecodzienna okazja by zatrzymać czas na chwilę – bo wtedy kiedy się uśmiechamy zapominamy o „całym świecie”.
UŚMIECHAJMY SIĘ DO SIEBIE ZATEM