Konkurs na logo i plakat

Instytut Pedagogiki Akademii Pomorskiej w Słupsku oraz Fundacja Instytut Równowagi Społeczno-Ekonomicznej zapraszają do udziału w konkursie na plakat i logo III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Edukacja Równościowa Wyzwania-Potrzeby-Możliwości.

Już od dwóch lat w Akademii Pomorskiej w Słupsku organizowana jest konferencja podyktowana przekonaniem o  ważności tematyki równościowej w szeroko rozumianej przestrzeni społeczno-edukacyjnej.

Podczas konferencji poruszane są tematy z obszaru:

• dyskryminacja, wykluczenie, stereotyp, naznaczenie, etykietyzowanie, mowa nienawiści;
  • mechanizmy dyskryminacji w przestrzeni publicznej (media, polityka, itp.);
  • procesy społeczne generującedyskryminację i nierówność;
  • możliwości przeciwdziałania nierównościom i dyskryminacji;
  • rola edukacji równościowej w budowaniu społeczeństwa demokratyczno-obywatelskiego;

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką Konkursu, a w szczególności uczniów i studentów szkół artystycznych, zawodowych grafików i innych artystów do nadsyłania prac.

Prace powinny zostać wykonane w wersji elektronicznej i przesłane w formacie .jpg lub .png do dnia 28 lutego 2018 roku na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

I Nagroda: weekend dla dwóch osób w hotelu nad morzem

Wyróżnienie: bon o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepach Media Markt

Wybrana praca zostanie wykorzystana do promocji III Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Edukacja Równościowa Wyzwania-Potrzeby-Możliwości organizowanej w Akademii Pomorskiej w Słupsku w dniach 24-26 kwietnia 2018 roku.

Laureaci zostaną zaproszeni do udziału w Konferencji, a wszystkie prace zostaną zaprezentowane podczas Konferencji

Konkurs na logo

Konkurs na logo i plakat