Warsztaty z cyklu szkolenia grupowego pt. Kształtowanie właściwych postaw wśród uczniów dotyczące kreatywności, innowacyjności i pracy w grupie

ue

27.01.br. odbyły się kolejne zajęcia w ramach projektu „Od diagnozy do metamorfozy – poprawa jakości edukacji ogólnej w Gminie Damnica”. Tym razem zrealizowano warsztaty z cyklu szkolenia grupowego pt. Kształtowanie właściwych postaw wśród uczniów dotyczące kreatywności, innowacyjności i pracy w grupie. Zajęcia dla nauczycieli z Gminy Damnica przeprowadziła Pani dr Maria Aleksandrovich i dr Grzegorz Piekarski.

Zapraszamy do fotorelacji z tego wydarzenia.