Sukces Instytutu Pedagogiki

Mamy przyjemność poinformować, że doceniona została realizacja projektu powierzona Instytutowi Pedagogiki Akademii Pomorskiej w Słupsku pt. „Od diagnozy do metamorfozy – poprawa jakości edukacji ogólnej w Gminie Damnica” . Instytut Pedagogiki Akademii Pomorskiej w Słupsku został, w wyniku otwartego przetargu nieograniczonego, wyłoniony, jako realizator usługi w postaci szkoleń, kursów i studiów dla 53 nauczycieli – w/w projektu. Powierzone Instytutowi Pedagogiki szkolenia zostały najwyżej ocenione spośród złożonych ofert pod względem ceny, kwalifikacji kadry prowadzącej szkolenia i kursy oraz sposobu certyfikacji.
Potwierdzeniem słuszności wyboru Instytutu Pedagogiki Akademii Pomorskiej w Słupsku jako partnera do realizacji projektu było oficjalne wręczenie na ręce Dyrektora Instytutu Pedagogiki - dra Grzegorza Piekarskiego - podziękowań, wskazujących na merytoryczne, profesjonalne, twórcze i kreatywne przeprowadzenie szkoleń i kursów.

Sukces Instytutu Pedagogiki