ue

Od diagnozy do metamorfozy - poprawa edukacji ogólnej w Gminie Damnica

 

Kurs w zakresie programowania dla nauczycieli

W dniach 03, 10 i 17.03.2018 r. w ramach projektu Od diagnozy do metamorfozy – poprawa jakości edukacji ogólnej w Gminie Damnica” został przeprowadzony Kurs w zakresie programowania dla nauczycieli. Kurs został przeprowadzony przez Pana mgr Mateusza Nitkę.

Czytaj więcej...

Zajęcia z zakresu Doskonalenia nauczycieli przedmiotów przyrodniczych

17.02.br. odbyły się kolejne zajęcia dla nauczycieli z Gminy Damnica z zakresu Doskonalenia nauczycieli przedmiotów przyrodniczych. Zajęcia zrealizowane zostały przez dr Monikę Niską oraz mgr Lucynę Pacan.

Czytaj więcej...

Kurs dokształcający dla nauczycieli języków obcych z Gminy Damnica

10.02. mgr Waldemar Sypiański prowadził dla nauczycieli z Gminy Damnica Kurs dokształcający dla nauczycieli języków obcych. Kurs realizowany był w ramach projektu „Od diagnozy do metamorfozy – poprawa jakości edukacji ogólnej w Gminie Damnica”.

Czytaj więcej...

Odbyły się zajęcia z Terapii logopedycznej

W dniu 10.02.2018 r. w ramach projektu „Od diagnozy do metamorfozy – poprawa jakości edukacji ogólnej w Gminie Damnica” odbyły się zajęcia z Terapii logopedycznej. Warsztaty dla nauczycieli przeprowadziła Pani mgr Lucyna Pacan z Zakładu Edukacji Wczesnej Instytutu Pedagogiki.

Czytaj więcej...

Kolejne szkolenie z zakresu Terapii logopedycznej

03.02. Pani prof. A. Sobiecka i mgr Lucyna Pacan zrealizowały kolejne z cyklu szkolenie z zakresu Terapii logopedycznej. Zajęcia adresowane były do nauczycieli z Gminy Damnica uczestniczących w projekcie. „Od diagnozy do metamorfozy – poprawa jakości edukacji ogólnej w Gminie Damnica”.

Czytaj więcej...

Warsztaty z cyklu szkolenia grupowego pt. Kształtowanie właściwych postaw wśród uczniów dotyczące kreatywności, innowacyjności i pracy w grupie

27.01.br. odbyły się kolejne zajęcia w ramach projektu „Od diagnozy do metamorfozy – poprawa jakości edukacji ogólnej w Gminie Damnica”. Tym razem zrealizowano warsztaty z cyklu szkolenia grupowego pt. Kształtowanie właściwych postaw wśród uczniów dotyczące kreatywności, innowacyjności i pracy w grupie. Zajęcia dla nauczycieli z Gminy Damnica przeprowadziła Pani dr Maria Aleksandrovich i dr Grzegorz Piekarski.

Czytaj więcej...

Odbył się warsztat "Terapia logopedyczna"

20.01.br. odbył się warsztat Terapia logopedyczna prowadzony przez Panią prof. Annę Sobiecką. Zajęcia realizowane były w ramach projektu "Od diagnozy do metamorfozy - poprawa edukacji ogólnej w Gminie Damnica".

Czytaj więcej...

Trzeci z serii warsztat "Doskonalenie umiejętności o kompetencji zawodowych w zakresie pedagogiki specjalnej"

21.01.br. odbył się już trzeci z serii warsztat "Doskonalenie umiejętności o kompetencji zawodowych w zakresie pedagogiki specjalnej" przygotowany i przeprowadzony przez Panią dr Danutę Apanel w ramach realizowanego przez Instytut Pedagogiki projektu współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Województwa Pomorskiego 2014-2020 pt. "Od diagnozy do metamorfozy - poprawa edukacji ogólnej w Gminie Damnica"

Czytaj więcej...

Kurs dokształcający dla nauczycieli języków obcych

20.01.br. w ramach projektu "Od diagnozy do metamorfozy - poprawa edukacji ogólnej w Gminie Damnica" odbył się Kurs dokształcający dla nauczycieli języków obcych.
Zajęcia dla Nauczycieli z Gminy Damnica poprowadził Pan mgr Waldemar Sypiański.

Czytaj więcej...

Kształtowanie właściwych postaw wśród uczniów dotyczące kreatywności, innowacyjności i pracy w grupie

20.01.br. w ramach projektu "Od diagnozy do metamorfozy – poprawa jakości edukacji ogólnej w Gminie Damnica" - Pani dr Maria Aleksandrovich przeprowadziła szkolenie grupowe pt. "Kształtowanie właściwych postaw wśród uczniów dotyczące kreatywności, innowacyjności i pracy w grupie".

Czytaj więcej...

Warsztat pt. "Doskonalenie umiejętności o kompetencji zawodowych w zakresie pedagogiki specjalnej"

13.01.2018 r. odbyły się kolejne szkolenia dla nauczycieli z Gminy Damnica. W ramach projektu Od diagnozy do metamorfozy - poprawa edukacji ogólnej w Gminie Damnica.
Nauczyciele pod kierunkiem Pani dr Danuty Apanel uczestniczyli w warsztacie pt. "Doskonalenie umiejętności o kompetencji zawodowych w zakresie pedagogiki specjalnej".

Czytaj więcej...

Doskonalenie umiejętności o kompetencji zawodowych w zakresie pedagogiki specjalnej

Kurs/warsztat Doskonalenie umiejętności o kompetencji zawodowych w zakresie pedagogiki specjalnej, dr Danuta Apanel: 16.12.2017 (sobota), godz. 8.00 – 13.45 (7h), Akademia Pomorska w Słupsku, Instytut Pedagogiki, sala 302, ul. Boh. Westerplatte 64

Czytaj więcej...

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE W RAMACH PROJEKTU

- 29.11.2017 r., godz. 12.00, Instytut Pedagogiki
- 06.12.2017 r., godz. 12.00, Instytut Pedagogiki

Podkategorie

Od diagnozy do matamorfozy - poprawa edukacji ogólnej w Gminie Damnica